Akční zboží
96 7 wessper d2 borosilicate aquaclassic 3 3l 1x filtracni patrona ean gtin 5902668013987
Akce
Skleněná filtrační konvice Wessper D2 Borosilicate AquaClassic, 3,0 l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
999 Kč

Skleněná konvice, která vydrží horkou i ledovou vodu. · Objem 3,0 l, borosilikátové sklo (teplotní odolnost −40 °C až 300 °C) · Filtr AquaClassic v balení – používáte hned ·...

96
48 9 wessper d2 borosilicate 3 3l 1x filtr vodni filtr wessper znacka wessper
Akce
Skleněná filtrační konvice Wessper D2 Borosilicate AquaMax, 3,0 l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
999 Kč

Skleněná konvice, která vydrží horkou i ledovou vodu. · Objem 3,0 l, borosilikátové sklo (teplotní odolnost −40 °C až 300 °C) · Filtr AquaMax v balení – používáte hned · Snižuje...

48
141 3 filtr aquaclear napln do kavovaru saeco philips typ vodni filtr
Akce Tip
Filtr Wessper AquaClear pro kávovary Philips a Saeco
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
189 Kč

Filtr pro Philips a Saeco s AquaClean. Za 63 Kč měsíčně. · Pro kávovary Philips a Saeco s funkcí AquaClean (CA6903) · až 250 l vody na jeden filtr · Snižuje vodní kámen,...

141
ChatGPT Image 8. 6. 2026 12 38 42
Akce
Filtr Wessper AquaLunga pro kávovary De'Longhi, 3 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
499 Kč

Půl roku péče o kávovar De’Longhi za 499 Kč. · Náhrada za De’Longhi DLSC002 / SER3017 · až 60 l vody na jeden filtr · Snižuje vodní kámen, zlepšuje chuť kávy

978
651 1 sni mek obrazovky 2026 01 12 v 9 29 13
Akce
Odvápňovač Wessper AquaClean 1 l
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem
249 Kč

Odvápnění kávovaru za 25 Kč. 10 cyklů v jedné lahvi. · Odstraní vodní kámen a usazeniny · 100 ml odvápňovače + 500 ml vody na jeden cyklus · Šetrný k vnitřním částem kávovaru

651
reklama2
Akce Tip
Filtr do konvice Wessper AquaClassic, 12 ks + dárek konvice
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
1 179 Kč

Roční zásoba filtrů a k tomu filtrační konvice zdarma. · Snižuje chlor, vodní kámen, pesticidy a těžké kovy · 1 filtr = 150 litrů nebo 30 dní · Atest zdravotní nezávadnosti PZH,...

738
Gemini Generated Image ou6r6jou6r6jou6r
Akce Tip
Filtr do konvice Wessper AquaClassic, 6 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
499 Kč
Měrná cena: 83,17 Kč / 1 ks

Půl roku chutné vody za 83 Kč měsíčně. · Snižuje chlor, vodní kámen, pesticidy a těžké kovy · 1 filtr = 150 litrů nebo 30 dní · Atest zdravotní nezávadnosti PZH, BPA free · ✅...

249
Gemini Generated Image qu06aaqu06aaqu06
Akce Tip
Filtr do konvice Wessper AquaMax náhrada filtru Brita Maxtra a Maxtra+, 12 ks
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
979 Kč
Měrná cena: 81,58 Kč / 1 ks

Rok bez tahání balené vody. 12 filtrů za 979 Kč. · Snižuje chlor, vodní kámen a těžké kovy · 1 filtr = 200 litrů nebo 30 dní · Atest zdravotní nezávadnosti PZH, BPA free · ✅...

621
Gemini Generated Image ryjeguryjeguryje
Akce Tip
Filtr do konvice Wessper AquaMax náhrada filtru Brita Maxtra a Maxtra+, 6 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
499 Kč
Měrná cena: 83,17 Kč / 1 ks

Chutná voda z kohoutku za 0,42 Kč za litr. · Snižuje chlor, vodní kámen a těžké kovy · 1 filtr = 200 litrů nebo 30 dní · Atest zdravotní nezávadnosti PZH, BPA free · ✅ Pasuje...

618
Novinky
Snímek obrazovky 2026 04 17 v 14.52.00
139 Kč

Odvápnění kávovaru za 56 Kč. 2,5 cyklu v jedné lahvi. · Odstraní vodní kámen a usazeniny · 100 ml odvápňovače + 500 ml vody na jeden cyklus · Šetrný k vnitřním částem kávovaru

1141
Snímek obrazovky 2026 09 23 v 15.33.14
Prémiové
1 899 Kč

Na výměnu filtru už nikdy nezapomenete · LED ukazatel FutureFlow™ hlídá výměnu filtru · Borosilikátové sklo, objem 3 l · Filtr AquaMax v balení, myčka po vyjmutí filtru

1248
Snímek obrazovky 2026 09 23 v 15.51.39
Prémiové
159 Kč

Čistá voda, a navíc s hořčíkem · Obohacuje vodu o hořčík · Snižuje chlor, těžké kovy a tvrdost vody · 1 filtr = 200 litrů nebo 1 měsíc · ✅ Pasuje do: Brita Maxtra, Maxtra+,...

1251
825 wes110 1
Akce Tip
Čistič mléčného systému kávovarů Wessper CleanMilk, 1 l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
299 Kč

Mléčný systém bez usazenin · Odstraní usazeniny mléka a mastnoty · Pro čisté cappuccino a latté · Balení 1 l na dlouho

825
💧 Čistá voda do konvice i kávovaru

Voda, která vám nepokazí kávu ani náladu

Dobrý den začíná u kohoutku. S filtrem chutná voda i káva líp – a spotřebiče vydrží déle.

Expedice rychle • Podpora Po–Pá 8:00-17:00

 

Co u nás najdete?

✅ Filtry, co opravdu fungují
Méně chloru, lepší chuť. Rozdíl poznáte hned.
☕ Ochrana kávovaru
Méně vodního kamene = delší životnost.
🏠 Zdravější domov
Řešení na vlhkost a pachy pro byt i auto.
 

Proč zrovna u nás?

 Jen ověřené produkty
 Rychlá expedice
 Poradíme s kompatibilitou